Yhteystiedot

Yhteydenotot sähköpostitse mieluiten aiheen mukaiseen osoitteeseen. Skrollin toimitus päivystää lisäksi ircnetissä kanavalla #skrolli, Facebookissa ja Twitterissä. Voit tehdä osoitteenmuutoksen sähköpostitse osoitteeseen tilaukset@skrolli.fi.
 

Julkaisija Skrolli ry
Asiakaspalvelu asiakaspalvelu@skrolli.fi
Lehtitilaukset ja osoitteenmuutokset tilaukset@skrolli.fi
Mainosmyynti myynti@skrolli.fi
Toimitus toimitus@skrolli.fi

Skrolli sosiaalisessa mediassa:

 
Skrollin toimituksen jäsenten sähköpostiosoitteet ovat muotoa etunimi@skrolli.fi.

Vastaava päätoimittaja Mikko Heinonen mikkohoo@skrolli.fi
Päätoimittaja Tapio Berschewsky tapio@skrolli.fi
Toimituspäällikkö Valhe Kouneli valhe@skrolli.fi
Taiteellinen johtaja Nasu Viljanmaa nasu@skrolli.fi
Digipäälliköt Toni Kuokkanen toni@skrolli.fi
Janne Sirén janne@skrolli.fi
Taitto Manu Pärssinen manu@skrolli.fi
Kuvatoimittaja Laura Pesola laura@skrolli.fi
Mediamyynti Jari Jaanto jari@skrolli.fi
Talous Anssi Kolehmainen anssi@skrolli.fi
Toimittajat Niklas Alanko niklas@skrolli.fi
Ville-Matias Heikkilä ville-matias@skrolli.fi
Jukka O. Kauppinen jukka@skrolli.fi
Ronja Koistinen ronja@skrolli.fi
Ninnu Koskenalho ninnu@skrolli.fi
Sakari Lönn sakari@skrolli.fi
Suvi Sivulainen suvi@skrolli.fi