Yhteystiedot

Skrollin asiakaspalvelu (esim. osoitteenmuutokset) palvelee sähköpostitse:

Asiakaspalvelu asiakaspalvelu@skrolli.fi
Lehtitilaukset, osoitteenmuutokset tilaukset@skrolli.fi
Yksityisyys Tietosuojaseloste
Yhteydenotot toimitukseen sähköpostitse, aiheen mukaiseen osoitteeseen:
Julkaisija Skrolli ry
Mainosmyynti myynti@skrolli.fi
Aineiston toimitusosoite aineistot@skrolli.fi
Toimitus toimitus@skrolli.fi

Sosiaalinen media

Toimitus

Skrollin toimituksen jäsenten sähköpostiosoitteet ovat muotoa etunimi@skrolli.fi.

Vastaava päätoimittaja Mikko Heinonen mikkohoo@skrolli.fi
Päätoimittaja Tapio Berschewsky tapio@skrolli.fi
Toimituspäällikkö Janne Sirén janne@skrolli.fi
Taiteellinen johtaja, taitto Nasu Viljanmaa nasu@skrolli.fi
Digipäällikkö Toni Kuokkanen toni@skrolli.fi
Taitto Manu Pärssinen manu@skrolli.fi
Kuvatoimittaja Laura Pesola laura@skrolli.fi
Mediamyynti Jari Jaanto jari@skrolli.fi
Talous Anssi Kolehmainen anssi@skrolli.fi
Yhteisömestari Mika Hyvönen mika@skrolli.fi
 
Toimittajat Jarno Niklas Alanko niklas@skrolli.fi
Ville-Matias Heikkilä ville-matias@skrolli.fi
Jukka O. Kauppinen jukka@skrolli.fi
Ronja Koistinen ronja@skrolli.fi
Ninnu Koskenalho ninnu@skrolli.fi
Valhe Kouneli valhe@skrolli.fi
Sakari Lönn sakari@skrolli.fi