Yhteystiedot

Skrollin asiakaspalvelu, esim. osoitteenmuutokset:

Asiakaspalvelu asiakaspalvelu@skrolli.fi
Lehtitilaukset, osoitteenmuutokset tilaukset@skrolli.fi
Yksityisyys Tietosuojaseloste
Yhteydenotot toimitukseen sähköpostitse:
Julkaisija Skrolli ry
Mainosmyynti myynti@skrolli.fi
Aineiston toimitusosoite aineistot@skrolli.fi
Toimitus toimitus@skrolli.fi
Laskutus Laskutustiedot

Voit seurata Skrollia myös sosiaalisessa mediassa:

Toimitus

Skrollin toimituksen jäsenten sähköpostiosoitteet ovat muotoa etunimi@skrolli.fi.

Vastaava päätoimittaja Mikko Heinonen mikkohoo@skrolli.fi
Päätoimittaja Janne Sirén janne@skrolli.fi
Toimituspäällikkö Laura Pesola laura@skrolli.fi
Taitto Manu Pärssinen manu@skrolli.fi
  Susanna Viljanmaa nasu@skrolli.fi
Digipäällikkö, mediamyynti Toni Kuokkanen toni@skrolli.fi
Kuvatoimittaja Mitol Meerna mitol@skrolli.fi
Talous Anssi Kolehmainen anssi@skrolli.fi
Yhteisömestari Mika Hyvönen mika@skrolli.fi
 
Toimittajat Jarno Niklas Alanko niklas@skrolli.fi
Tapio Berschewsky tapio@skrolli.fi
Jari Jaanto jari@skrolli.fi
Jukka O. Kauppinen jukka@skrolli.fi
Ronja Koistinen ronja@skrolli.fi